Idea
ایده پردازی تبلیغاتی

در دنیای پیام ها و ارائه های تکراری و بی اثر و آنچه که باعث نتیجه بخش شدن یک تبلیغ می شود ترکیبی از خلاقیت و محتواست.

ادامه مطلب...
Moshavere
مشاوره تبلیغات و بازاریابی

مشاوره: مشورت و دریافت کمک اطلاعاتی درباره یک موضوع است که بین کمک گیرنده و متخصص (مشاوره) انجام می گیرد.

ادامه مطلب...
Branding
برندسازی و توسعه برند

هدف اصلی برند سازی این است که یک کالا یا خدمات از رقبایش متمایز باشد. برند دارایی نهفته یک محصول یا یک خدمت است.

ادامه مطلب...
Bazar
تحقیقات بازار و پیشبرد فروش

فعالیت‌هایی که ارتباط لازم را بین مصرف کنندگان، خریداران و مدیران بازاریابی از طریق تبادل اطلاعات برقرار می‌کند.

ادامه مطلب...
 
Resane
برنامه ریزی رسانه

جهان تبلیغات بازاری برای شرکتهای تبلیغاتی است تا پیام هایی را منتشر کنند که اثر شایسته ای بر مصرف کننده ها داشته باشد.

ادامه مطلب...
Bazaryabi
راهکارهای بازاریابی دیجیتال

مشتریان شما برندی را می‌خواهند که به آن باور داشته باشند. دنیای دیجیتال این فرصت را برای آنها فراهم آورده است.

ادامه مطلب...
Camp
کمپین تبلیغاتی

در مدیریت تبلیغات، مجموعه عملیات برنامه ریزی شده برای تبلیغ کردن یک موسسه یا کالا را برنامه تبلیغاتی می گویند.

ادامه مطلب...
Sazmani
رفتار سازمانی و منابع انسانی

رفتار سازمانی(OB): رشته ای است که به بررسی تاثیر افراد ، گروهها و ساختار بر رفتار در داخل سازمانها می پردازد.

ادامه مطلب...
0

پروژه

0

مشتری

0

ارتباط

0

سال فعالیت

0

قهوه نوشیده

درباره ما...

منشورهنر تنها یک آژانس تبلیغاتی نیست بلکه با توجه به افراد متخصص و با تجربه خود توانسته در زمینه های مشاوره تبلیغات و برند سازی، بازاریابی، رفتار سازمانی، منابع انسانی و طراحی گرافیک، یک آژانس عملی و نوآور باشد.
این آژانس با فعالیت ده ساله خود توانسته با نگرش متفاوت در ارتباطات تصویری و استراتژی های آن، برندهای موفقی را به بازار ارائه دهد و مدیریت منابع انسانی و بازرگانی بسیاری از سازمان ها، شرکت ها و کارخانجات را در مسیر پیشرفت و ترقی هدایت کند.

برندینگ...

هدف اصلی برندسازی این است که یک کالا یا خدمات از رقبایش متمایز باشد. برند دارایی نهفته یک محصول یا یک خدمت است که شامل پارامترهای بسیاری از جمله نام، طرح، سابقه ذهنی مشتریان و اصالت و داشتن اعتبار ماندگار نزد مشتریان است. محصول یا خدمتی را می توان برند نامید که از ارزش اعتباری و اجتماعی بالا برخوردار باشد.

طراحی گرافیک...

طراحی گرافیک در واقع اصطلاحی است عام برای حرفه ای متشکل از طراحی حروف، عکاسی، تصویرسازی و چاپ به منظور ارائه اطلاعات یا آموزش می باشد. طراحی گرافیک در یک معنا حرفه انتخاب یا ساخت علائم و آرایش آنها بر یک سطح برای انتقال یک ایده است.
منشور هنر در زمینه طراحی گرافیک، خدمات طراحی: آرم و نشانه، اوراق اداری، پوستر، بیلبورد، بروشور، کاتالوگ و بسته بندی را ارائه می کند.

آخرین نمونه کارها

 • katalog-9.jpg
 • 1.jpg
 • 6.jpg
 • brushur-2.jpg
 • 3.jpg

آخرین هدایای تبلیغاتی

 • 125.jpg
 • 1520-21.jpg
 • 1832.jpg
 • 1841-42.jpg
 • 1940-41.jpg
 • 5129.jpg

مقالات

ایده پردازی تبلیغاتی بهمن 22
ایده پردازی تبلیغاتی
16722 اولین نظردهنده باشید!
 قصه همان قصه بود فقط گوینده عوض شد . جوک همان جوک است ، اما یکی از دوستانتان هست که وقتی او تعریف می کند بامزه تر می شود. حقیقت همان حقیقت است ، اما از دهان یکی باورش می کنند و از دهان یکی دیگر نه . . . چرا . . . ؟ شاید چون بعضی ها بهتر انجامش می دهند ، بعضی ها دانش و تخصصش را…
ادامه مطلب...
برند شما با چه زبانی حرف می زند؟ بهمن 17
برند شما با چه زبانی حرف می زند؟
3646 اولین نظردهنده باشید!
یک تصویر، گویای هزاران عبارت است؛ اما برای برندهایی که تلاش می‌کنند به مشتریان جدید دست پیدا کنند یا مشتریان فعلی خود را راضی نگه دارند، زبان گفتاری و نوشتاری نیز به اندازه هویت بصری در روابط بازاریابی مهم است.شرکت مخابراتی O2 معتقد است لحن درست )سلاح( برندسازی است؛ در حالی که موسسه مالی Nationwide و شرکت سیسکو نیز با انتخاب زبانی خاص برای برند خود قصد دارند تجربه مشتری…
ادامه مطلب...
بررسی دلایل عدم خرید مردم از شما دی 16
بررسی دلایل عدم خرید مردم از شما
677 اولین نظردهنده باشید!
در این مقاله ده دلیل ساده ولی مهم عنوان شده که می توانند در مورد تجارت شما هم صادق باشند. شاید بارها این سوال را از خود پرسیده باشید که چرا مردم از من خرید نمی کنند. دلایل زیر به شما کمک می کنند تا استراتژی بازاریابی و فروش تجارت الکترونیکی خود را بازنگری کنید. ۱) یکی ازعوامل عدم موفقیت در زمینه بازاریابی زمانی حاصل می شود که سایت قادر…
ادامه مطلب...
عوامل سازنده شخصیت یک برند دی 12
عوامل سازنده شخصیت یک برند
4373 1 نظر
از نظر مصرف کننده هویت برند معرف پایه و اساس یک برنامه برندسازی مطلوب است. مدیریت کارا و مناسب برند علاوه بر این که شخصیت برند را دربر می گیرد، در رسیدن به اهدافی مانند مشتری مداری، وفاداری و سوددهی نیز بسیار مؤثـر است. کارایی تبلیغات نیز می تواند با ارزیابی برند و ارزش های تبلیغاتی آن مورد بررسی قرار گیرد. مدیریت مؤثر همچنین برای جلب رضایت مشتری در شرایط…
ادامه مطلب...

 

چرا آژانس تبلیغاتی منشورهنر؟مزیت های آژانس تبلیغاتی منشورهنر نسبت به دیگران

Why
 • تمرکزOpen or Close

  منشورهنر خود را یک شرکت تبلیغاتی یا هنری نمی‌داند. ماموریت اصلی و بنیادی منشورهنر ارائه‌ی راه‌حل‌های یک‌پارچه، مقرون به‌صرفه و بسیار موثر برای تحقق اهداف مشتریانش در زمینه‌هایی مانند افزایش فروش، افزایش سهم بازار، معرفی محصولات جدید، توسعه‌ی برند، بازاریابی داخلی و توسعه بازار است. واحدهای تحقیقاتی، هنری و اجرایی شرکت عواملی هستند که به‌طور هوشمندانه راه‌حل‌های ارتباطی و تبلیغاتی توسعه یافته برای هر مشتری را به واقعیت تبدیل می‌کنند.

 • هوشمندیOpen or Close

  اهداف و راهبردهای بازاریابی و فروش سازمان شما در منشورهنر به برنامه‌های عملیاتی یک‌پارچه و دقیقی ترجمه می‌شوند که ضمن پوشش کلیه فعالیت‌های اجرایی مورد نیاز، به شرکت امکان کنترل و تخصیص بهینه هزینه‌های بازاریابی و تبلیغات را می‌دهد. مشتریان منشورهنر خدمات خود را در قالب کمپین‌های حرفه‌ای بازاریابی و فروش دریافت می‌نمایند. به این منظور واحدهای تحقیقات بازار، مشاوره بازاریابی و برنامه‌ریزی کمپین به‌طور کامل در خدمت مشتریان منشورهنرهستند.

 • خلاقیتOpen or Close

  هسته‌ی مرکزی تبلیغات و بازاریابی موثر خلاقیت است. در اتاق ایده‌پردازی دائمی خلاقیت گروهی از متخصصان بازاریابی، نویسندگی خلاق و هنر حضور دارند که خلاقانه‌ترین ایده‌ها را برای معرفی محصولات و خدمات مشتریان توسعه داده و محقق نمایند.

 • برتری عملیاتیOpen or Close

  در منشورهنر هیچ فعالیت اجرایی برون‌سپاری نمی‌شود. سرویس‌ها و خدمات اجرایی بازاریابی و فروش در منشورهنر در قالب یک مجموعه و توسط برترین متخصصان و به‌کارگیری روزآمدترین فناوری‌ها اجرا می‌شوند. قدرت و توان اجرایی منشورهنر به مشتری این امکان را می‌دهد که بدون دغدغه و نگرانی در خصوص زمان و کیفیت اجرا اهداف راهبردی خود در حوزه‌ی بازاریابی و فروش و تبلیغات را پیگیری نماید.

 • کیفیت خدماتOpen or Close

  منشورهنر نه‌ تنها تولیدات بسیار با کیفیتی دارد، بلکه مشتری در طول مسیر پروژه از طراحی تا ساخت و در نهایت اجرا تجربه مطلوبی در ارتباط با ما بدست می‌آورد. مدیران مشتری در منشورهنر وظیفه دارند کلیه‌ی هماهنگی‌های مورد نیاز بین منشورهنر و مشتری را به‌سرعت، به‌دقت و با قابلیت اطمینان بالا تحت نظر داشته تا خدماتی با کیفیتی برتر به مشتری ارائه گردد.

منشورهنر متخصص درخدمات و زمینه های فعالیت منشورهنر

 
Customers