درباره آژانس تبلیغاتی منشورهنر

 

منشورهنر تنها یک آژانس تبلیغاتی نیست بلکه با توجه به افراد متخصص و با تجربه خود توانسته در زمینه های مشاوره تبلیغات و برند سازی، بازاریابی، رفتار سازمانی، منابع انسانی و طراحی گرافیک، یک آژانس عملی و نوآور باشد. این آژانس با فعالیت ده ساله خود توانسته با نگرش متفاوت در ارتباطات تصویری و استراتژی های آن، برندهای موفقی را به بازار ارائه دهد و مدیریت منابع انسانی و بازرگانی بسیاری از سازمان ها، شرکت ها و کارخانجات را در مسیر پیشرفت و ترقی هدایت کند.

Why
 • تمرکزOpen or Close

  منشورهنر خود را یک شرکت تبلیغاتی یا هنری نمی‌داند. ماموریت اصلی و بنیادی منشورهنر ارائه‌ی راه‌حل‌های یک‌پارچه، مقرون به‌صرفه و بسیار موثر برای تحقق اهداف مشتریانش در زمینه‌هایی مانند افزایش فروش، افزایش سهم بازار، معرفی محصولات جدید، توسعه‌ی برند، بازاریابی داخلی و توسعه بازار است. واحدهای تحقیقاتی، هنری و اجرایی شرکت عواملی هستند که به‌طور هوشمندانه راه‌حل‌های ارتباطی و تبلیغاتی توسعه یافته برای هر مشتری را به واقعیت تبدیل می‌کنند.

 • هوشمندیOpen or Close

  اهداف و راهبردهای بازاریابی و فروش سازمان شما در منشورهنر به برنامه‌های عملیاتی یک‌پارچه و دقیقی ترجمه می‌شوند که ضمن پوشش کلیه فعالیت‌های اجرایی مورد نیاز، به شرکت امکان کنترل و تخصیص بهینه هزینه‌های بازاریابی و تبلیغات را می‌دهد. مشتریان منشورهنر خدمات خود را در قالب کمپین‌های حرفه‌ای بازاریابی و فروش دریافت می‌نمایند. به این منظور واحدهای تحقیقات بازار، مشاوره بازاریابی و برنامه‌ریزی کمپین به‌طور کامل در خدمت مشتریان منشورهنرهستند.

 • خلاقیتOpen or Close

  هسته‌ی مرکزی تبلیغات و بازاریابی موثر خلاقیت است. در اتاق ایده‌پردازی دائمی خلاقیت گروهی از متخصصان بازاریابی، نویسندگی خلاق و هنر حضور دارند که خلاقانه‌ترین ایده‌ها را برای معرفی محصولات و خدمات مشتریان توسعه داده و محقق نمایند.

 • برتری عملیاتیOpen or Close

  در منشورهنر هیچ فعالیت اجرایی برون‌سپاری نمی‌شود. سرویس‌ها و خدمات اجرایی بازاریابی و فروش در منشورهنر در قالب یک مجموعه و توسط برترین متخصصان و به‌کارگیری روزآمدترین فناوری‌ها اجرا می‌شوند. قدرت و توان اجرایی منشورهنر به مشتری این امکان را می‌دهد که بدون دغدغه و نگرانی در خصوص زمان و کیفیت اجرا اهداف راهبردی خود در حوزه‌ی بازاریابی و فروش و تبلیغات را پیگیری نماید.

 • کیفیت خدماتOpen or Close

  منشورهنر نه‌ تنها تولیدات بسیار با کیفیتی دارد، بلکه مشتری در طول مسیر پروژه از طراحی تا ساخت و در نهایت اجرا تجربه مطلوبی در ارتباط با ما بدست می‌آورد. مدیران مشتری در منشورهنر وظیفه دارند کلیه‌ی هماهنگی‌های مورد نیاز بین منشورهنر و مشتری را به‌سرعت، به‌دقت و با قابلیت اطمینان بالا تحت نظر داشته تا خدماتی با کیفیتی برتر به مشتری ارائه گردد.